Kviečiame į konferenciją 09.28

Kompasas.eu   •   Rugsėjis  08, 2017

2017 m. rugsėjo 28 d., pradžia 9:30 val.
Lietuvos Edukologijos Universitete, centriniuose rūmuose – Studentų g. 39,  607 auditorijoje.

Kultūros centras „In Actio“, bendradarbiaudamas su Latvijos bei Estijos partneriais, šiuo metu įgyvedina Europos Tarybos paremtą projektą Baltic Partnerships for Human Rights Education (HRE) and Education for Democratic Citizenship (EDC). Projekto metu į lietuvių, latvių, estų bei rusų kalbas yra verčiami mokytojams skirti metodiniai leidiniai, vykdomi seminarai, skatinamas bendradarbiavimas tarp Baltijos šalių.

Apie renginį:

Kaip ir ar galime įvertinti kritinį mąstymą? Tai klausimas, į kurį atsakyti sunku, nes pateikti vieningo atsakymo ar  įvertinimo lentelių mes negalime, tačiau, norint ugdyti kritinį mąstymą, būtina mokėti svarstyti bei aptarinėti prieštaringas temas.

Prieštaringos temos ir kritinis mąstymas  – tai pagrindinės temos, kurias aptarinėsime rugsėjo 28 dieną organizuojamoje konferencijoje, vyksiančioje LEU centriniuose rūmuose.

Konferencijos metu pranešėjų pagalba bus analizuojama, kokios dažniausiai pasitaikančios būna prieštaringos temos ir kaip reikėtų jas aptarinėti su moksleiviais. Renginyje taip pat susipažinsime su švietimo sistemos programomis bei tendencijomis, dalinsimės patirtimi, kaip reiktų adaptuoti gerąsias užsienio šalių praktikas, pristatysime Europos Tarybos metodinius leidinius – „Kaip vystyti mokinių gebėjimą vertinti medijose ir socialiniuose tinkluose pateikiamą informaciją?“ ir „Mokymas svarstyti prieštaringas temas“.

Dalyvauti konferencijoje kviečiame visus mokytojus, specialistus bei ekspertus, dirbančius ar besidominčius demokratiškumo bei žmogaus teisių ugdymo temomis.

Kontaktinis asmuo: Andrius Bečys el.p.: andrius@inactio.org tel.: +370 600 277 00

Plačiau spauskite čia

By | 2017-12-05T12:20:21+03:00 8 rugsėjo, 2017|Pranešimai|
Eiti prie įrankių juostos